Спортивний квест
“Люди Х”

Перевір себе на спритність і вміння швидко приймати рішення! Ти доброволець на сучасному тренувальному полігоні. На тебе чекає 6 різних випробувань!

Бронювати

Спортивний квест “Люди Х”

Випробування “Прірва” - тут тобі і друзям доведеться перевірити вашу рівновагу. Твоя спортивна підготовка буде тільки бонусом! Втриматись і не впасти! Спробуйте перебратись через провалля і отримати переможні коди!

Випробування “Інтуїція” - Довіряєш собі?Спробуєш перевірити правильність свої відчуттів?

Випробування “Темрявою” - вважаєте що це легко? Сумніваємось. Тут важлива командна гра і довіра. Страшно не буде, але відчуття загострюються!

Випробування “Смуга перешкод” - локація в якій спритність і швидкість вам не завадять. Часу обмаль, а завдання складне і потребує гнучкості і командної роботи. Доведеться і пострибати і полазити для отримання результату.

Випробування “Шах і Мат” - це зовсім не про шахи. Локація на уважність і терпіння. Тут голова йде обертом, а час плине дуже швидко.

Випробування “Лабіринт” - тут на вас чекає металевий лабіринт з різними входами і виходами. Не завжди двері -це вхід! Ще й завдання з яким справиться тільки злагоджена команда!

LIGHT

Найлегший рівень складності, оптимально підходить для дітей 8-11 років. Проходить у супроводі дорослих або адміністраторів квесту.

JUNIOR

Середній рівень складності. Оптимально підходить для учасників 12-16 років. Підвищується складність фізичного навантаження і загадок.

EXPERT

Максимальний рівень складності.

Розрахований на дорослих учасників.

3

рівня складності

6

квестів

15

гравців

60

хвилин

Бронювання

Скоро відкриття
Скоро відкриття