IN GAME

Продовження квестів у спортивному стилі, де необхідно не лише ваш розум, а й швидкість, вправність та орієнтація у просторі.
Тепер ви та ваші друзі змагаєтесь не один з одним, у вас одна ціль і за 60 хвилин ви повинні встигнути вибратись з комп’ютерної гри та повернутися в реальність.
І чим більша ваша команда тим захопливіша виходить гра!

Бронювати

Історія квесту: IN GAME - це квест з повним зануренням у світ комп'ютерної гри. Ти опинишся по іншу сторону монітора, в одній з шахт для видобутку ресурсів. Твоя місія - побудувати сховище до приходу ночі. Напруження зростає щохвилини: місцеві істоти раз у раз зривають процесс будівництва, а твої шанси на повернення в реальний світ стають все примарнішими. Чи встигнеш ти вибратись із піксельно пастки і врятувати друзів? Чи кібер світ стане твоєю домівкою назавжди..

LIGHT

Найлегший рівень складності, оптимально підходить для дітей 8-11 років. Проходить у супроводі дорослих або адміністраторів квесту.

JUNIOR

Середній рівень складності. Оптимально підходить для учасників 12-16 років. Підвищується складність фізичного навантаження і загадок.

EXPERT

Максимальний рівень складності.

Розрахований на дорослих учасників.

Kомандна

гра

Ігрові

механізми

3 - 10(12)

гравців

60

хвилин

Бронювання