Спортивний квест
“Люди Х”

Перевір себе на спритність та вміння швидко приймати рішення! Ти доброволець на сучасному тренувальному полігоні. На тебе чекає 6 різних випробувань!

Бронювати

Спортивний квест “Люди Х”

Випробування “Прірва” - тут тобі та твоїм друзям доведеться перевірити вашу рівновагу. Твоя спортивна підготовка буде тільки бонусом! Втриматись і не впасти! Спробуйте перебратись через прірву та отримати переможні коди.

Випробування “Інтуїція” - - Довіряєш собі? Спробуй перевірити правильність своїх почуттів.

Випробування “Темрявою” - вважаєте, що це буде легко? Як би не так! Тут важлива командна гра та довіра. Страшно не буде, але усі почуття загострюються.

Випробування “Смуга перешкод” - локація, в якій спритність та гнучкість стануть ключовими факторами успішного проходження. Часу обмаль, тож для отримання результату вам необхідна злагоджена та продумана командна робота.

Випробування “Шах і Мат” - це зовсім не про шахи. Локація на уважність і терпіння. Тут голова йде обертом, а час плине дуже швидко.

Випробування “Лабіринт” - тут на вас чекає металева головоломка. Але пам'ятайте - не кожні двері це вихід! Завдання, з яким впорається тільки злагоджена команда.

LIGHT

Найлегший рівень складності, оптимально підходить для дітей 8-11 років. Проходить у супроводі дорослих або адміністраторів квесту.

JUNIOR

Середній рівень складності. Оптимально підходить для учасників 12-16 років. Підвищується складність фізичного навантаження і загадок.

EXPERT

Максимальний рівень складності.

Розрахований на дорослих учасників.

3

рівня складності

6

випробувань

15

гравців

60

хвилин

Бронювання

Як нас знайти

Контакти

>> від метро Харківська пішки

11 хвилин - вулицею Декабристів

>> від метро Харківська транспортом

7 хвилин - 225 автобус до зупинки вулиця Декабристів

Контакти

Відкриті : 9:30 - 23:00

Адреса: Київ, вул. Декабристів 2

Тел.: (063) 838 56 60

E-mail: sportquest.room@gmail.com